HoReCa-le, joogitootjatele

Meil on HoReCale, müügipunktidele ja joogitootjatele pakkuda koostööks mitmeid võimalusi nii hooajaliselt kui kokkuleppel aastaringselt – õunamahl toormahlana või pastöriseeritud mahlana, õunamahl edasimüümiseks, muude mahlaviljade (marjad, rabarber) mahl või pressimisteenus.

Suurte koguste puhul küsige kindlasti võimalusi, arutame teie soove koos. Pakume teile oma viljade olemasolul pressimisteenust, samas oleme vajadusel valmis hankima tooraine ka ise. Jah, saame pakkuda ka marjade jm mahlaviljade mahla.

Õunamahla suurtes kogustes toodame reeglina vaid hooajal, seetõttu tuleks järgnevaks hooajaks vajalik kogus ette tellida. Marjade, rabarberi jms mahla toodame või osutame nendele pressimisteenust kokkuleppel aastaringselt. Uurige lisa!

Õunamahl HoReCa-le ja müügipunktidele

Soovite HoReCa ettevõttena pakkuda oma klientidele naturaalset õunamahla – siis tellige see meie käest.

Kui soovite saada mahla kätte toormahlana, siis saame seda tooraine kättesaadavuse korral, so õunte puhul eeskätt hooajal aga ka muul ajal, pressituna sulatatud viljadest, pakkuda pakendatuna kanistritesse või muusse taarasse.

Pastöriseeritud mahla pakendame üldjuhul 3- või 5-liitristesse kraaniga mahlakottidesse, mida on mugav säilitada keldritemperatuuril 12 kuu jooksul. Vajadusel pakendame kotid ka pappkarpidesse.

Selline lahendus sobib – cateringidele, toitlustuskohtadele, hotellidele.

Müügipunktidele – kohvik, turg, pood – pakume edasimüümiseks meie kleebistega mahlakarpi.

Õunamahl ja pressimisteenus joogitootjatele

Juhul kui teil on vaja õlle, džinni, siidri või veini tootmiseks suures koguses õunamahla või muud mahla, siis saame seda teha nii pressimisteenusena kui mahla müügina. Uurige mahuti või pakendamise võimalusi. Muudest mahlaviljadest (nt marjad, rabarber) pressime mahla kokkuleppel aastaringselt.


Kasutatavad seadmed

  • Viljade pesuseade Maurer, mille jõudlus on 1000 kg/h.
  • Purustaja Maurer, mille jõudlus on 1000-1500 kg/h.
  • Pakkpress Voran, mille jõudlus on 300 kg/h ja keskmine tootlus õunte puhul 65-70%.
  • Pastörisaator 300l/h.
  • Lintpress Voran 300 kg/h

Võtke ühendust:
e-mail: info@nommetalu.ee
telefon: 56219762