MAHLAPOOD

mahlaparaad

Müüme tervislikku ja maitsvat õunamahla ja kuut erinevat õuna-segumahla. Mahl on külmpressitud ja pastöriseeritud, ilma ühegi lisandita ja võib sisaldada loomulikku sadet. Oleme mahla pakendanud 3-liitristesse kraaniga kottidesse, mis tagab selle säilivuse keldritemperatuuril vähemalt 12 kuu jooksul. Kotis olev mahl ei puutu kraani avamisel kokku hapnikuga, mistõttu säilib tarvitatav mahl ka avatuna külmkapis kaua. Pappkarpi pakendatud mahlakotti on mugav hoida ja kasutada. Meie mahlad sobivad hästi ka kinkimiseks.

***

ouna-pihlakamahlÕunamahl pihlakatega

Pihlaka-segumahl on kergelt mõrkja varjundiga õunamahl, milles on tänu pihlakale palju kasulikke omadusi. Näiteks süües päevas kümme grammi värskeid marju või juues pihlakamahla, rahuldad suure osa organismi päevasest vitamiinivajadusest. Loe pihlaka omadustest rohkem looduspere.ee.

Hind: 6 EUR/3 liitrit – kevadine hind 4 EUR/3 liitrit
Vahekord: 10% pihlakamahla ja 90% õunamahla.

ounamahlÕunamahl
(läbi müüdud!)

Tegemist on 100% naturaalse Eesti koduaedadest pärit õuntest pressitud mahlaga. Selles mahlas on vaid see hea, mida puhas loodus meile õunte näol pakub. Nii on igas Nõmme talu õunamahla pakis peidus ka väike üllatus – mahlade maitsed võivad olla veidi erinevad nagu on erinevad ka õunte maitsed. Õun aitab saja häda vastu – kõrge vererõhk, kolesterool, peavalud, diabeet, tugevdab immuunsussüsteemi ja mõjub hästi soolestikule ja hammastele. Loe õuna omadustest rohkem toidutare.ee.

Hind: õunamahl on läbi müüdud!

ouna-arooniamahlÕunamahl arooniatega
(läbi müüdud!)

Kaunilt punakat tooni segumahl, milles aroonia magusus ja mahedus tasandab meeldivalt õunamahla särtsakamat maitset.
Selles mahlas on lisaks kasulikule õunamahlale ka supertoiduks peetavate arooniate mineraalid ja vitamiinid, mis kaitsevad meid mitmete vaevuste ja haiguste eest. Loe aroonia omadustest rohkem aroonia.ee.

Hind: õunamahl arooniatega on läbi müüdud!
Vahekord: 8% arooniamahla ja 92% õunamahla.

ouna-astelpajumahlÕunamahl astelpajuga
(läbi müüdud!)

Päikeseliselt kollase tooniga ja koosluses õunamahlaga on meeldiv ka astelpaju spetsiifilisest maitset mittearmastavale mahlasõbrale.
Astepaju on üks täiuslikumaid taimsete vitamiinide ja asendamatute rasvhapete allikaid, stimuleerides immuunsüsteemi ja ergutades hormonaalsüsteemi tegevust. Loe astelpaju omadustest rohkem looduspere.ee. Enne tarvitamist loksuta hoolega, sest see mahl sisaldab astelpajule omast sadet.

Hind: õunamahl astelpajuga on läbi müüdud!
Vahekord: 10% astelpajumahla ja 90% õunamahla.

ouna-ebakudooniaÕunamahl ebaküdooniatega
(läbi müüdud!)

See kuldne segumahl sisaldab kasulikku ebaküdooniat, mis on võistluses lõunamaise sidruniga (siit ka ebaküdoonia kena hüüdnimi – “Põhjamaa sidrun”) võrdväärseks partneriks. Loe ebaküdoonia omadustest rohkem terviseleht.ee.

Hind: õunamahl ebaküdooniatega on läbi müüdud!
Vahekord: 14% ebaküdooniamahla ja 86% õunamahla.

ouna-maasikamahlÕunamahl maasikatega
(läbi müüdud!)

Maasikatega segumahl on õrnalt roosaka varjundi ja maheda maasikase mekiga mahl, mis toob meelde lapsepõlvemälestused vanaema maasikaaiast. Selleski mahlas peitub rohkelt kasulikkust tänu rauarikkale ja vitamiinirohkele maasikale. Loe maasika omadustest rohkem maasikas.ee.

Hind: õunamahl maasikatega on läbi müüdud!
Vahekord: 11% maasikamahla ja 89% õunamahla.

ouna-mustikamahlÕunamahl mustikatega
(läbi müüdud!)

Mustikatega mahl on mõnusalt magusa mekiga tõmmu segumahl.
Mustikate tervislikkus on teada-tuntud, nad mõjuvad hästi silmanägemisele, on positiivse mõjuga seedimisele ning pidavat pidurdama ka vananemisprotsesse. Loe mustika omadustest rohkem tervisliktoitumine.ee.

Hind: õunamahl mustikatega on läbi müüdud!
Vahekord: 7% mustikamahla ja 93% õunamahla.

Toodud hinnad sisaldavad käibemaksu.

***

Mahla kättesaamine

Mahla toome Harjumaal ja osalt Raplamaal koju kätte alates ostusummast 60 EUR (nt 12 karpi).

Väiksemate koguste puhul kättesaamine kokkuleppel, sh Tammiku külas, Kosel, Kohilas ja Tallinnas.

Kuni 8 karpi on võimalik saata Smartposti või Omniva pakiautomaadiga kõikjale Eestis.

Võtke ühendust:
e-mail: info@nommetalu.ee
telefon: 56219762