MAHLAPOOD

Müüme tervislikku ja maitsvat õunamahla ja erinevaid õuna-segumahlasid. 

Mahl on külmpressitud ja pastöriseeritud, ilma ühegi lisandita ja võib sisaldada loomulikku sadet. Oleme mahla pakendanud
3-liitristesse kraaniga kottidesse, mis tagab selle säilivuse keldritemperatuuril vähemalt 12 kuu jooksul. Kotis olev mahl ei puutu kraani avamisel kokku hapnikuga, mistõttu säilib tarvitatav mahl ka avatuna külmkapis kaua. Pappkarpi pakendatud mahlakotti on mugav hoida ja kasutada.

Meie mahlad sobivad hästi kinkimiseks ja ärikingitusteks.

***

õunamahl
Õunamahl – LÄBI MÜÜDUD!

Tegemist on 100% naturaalse Eesti koduaedadest pärit õuntest pressitud mahlaga. Selles mahlas on vaid see hea, mida puhas loodus meile õunte näol pakub. Nii on igas Nõmme talu õunamahla pakis peidus ka väike üllatus – mahlade maitsed võivad olla veidi erinevad nagu on erinevad ka õunte maitsed. Õun aitab saja häda vastu – kõrge vererõhk, kolesterool, peavalud, diabeet, tugevdab immuunsussüsteemi ja mõjub hästi soolestikule ja hammastele. Loe õuna omadustest rohkem toidutare.ee.

Hind: 6 EUR/3 liitrit.

***

ouna-arooniamahlÕunamahl arooniatega – LÄBI MÜÜDUD!

Kaunilt punakat tooni segumahl, milles aroonia magusus ja mahedus tasandab meeldivalt õunamahla särtsakamat maitset.
Selles mahlas on lisaks kasulikule õunamahlale ka supertoiduks peetavate arooniate mineraalid ja vitamiinid, mis kaitsevad meid mitmete vaevuste ja haiguste eest. Loe aroonia omadustest rohkem aroonia.ee.

Hind: 8 EUR/3 liitrit.
Vahekord: 8% arooniamahla ja 92% õunamahla.

***

ouna-ebakudooniaÕunamahl ebaküdooniatega

See kuldne segumahl sisaldab kasulikku ebaküdooniat, mis on võistluses lõunamaise sidruniga (siit ka ebaküdoonia kena hüüdnimi – “Põhjamaa sidrun”) võrdväärseks partneriks. Loe ebaküdoonia omadustest rohkem terviseleht.ee.


Hind:
 8 EUR/3 liitrit.
Vahekord: 14% ebaküdooniamahla ja 86% õunamahla.

***

ouna-maasikamahlÕunamahl maasikatega

Maasikatega segumahl on õrnalt roosaka varjundi ja maheda maasikase mekiga mahl, mis toob meelde lapsepõlvemälestused vanaema maasikaaiast. Selleski mahlas peitub rohkelt kasulikkust tänu rauarikkale ja vitamiinirohkele maasikale. Loe maasika omadustest rohkem maasikas.ee.

Hind: 8 EUR/3liitrit.
Vahekord: 11% maasikamahla ja 89% õunamahla.

***

Mahla kättesaamine

Mahla toome koju kätte alates ostusummast 60 EUR (nt 12 karpi) algusega Tallinna kesklinnast või Tammiku külast (Kose vald) 40 kilomeetri raadiuses.

Väiksemate koguste puhul kättesaamine kokkuleppel, sh Tammiku külas, Kosel, Kohilas ja Tallinnas.

Kuni 8 karpi on võimalik saata Smartposti või Omniva pakiautomaadiga kõikjale Eestis.

Toodud hinnad sisaldavad käibemaksu.

Võtke ühendust:
e-mail: info@nommetalu.ee
telefon: 56219762